Tvarkaraštis

TVARKARAŠČIO PAKEITIMAI

Rugsėjo 19 d. 20 val. Yogos užsiėmimą ves pavaduojantis mokytojas Andrius Usovas. Lauksime Jūsų pamokoje.

Laikas PIRMADIENIS
Vieta Didžioji salė Mažoji salė
6:15 eaZyMorning (IEVA/DS/50 min)
6:30
7:15 Super Legs (Ieva/DS/30 min)
10:00
11:00
12:00 Callanetics (Aurelija/DS/50 min)
12:15 Super Legs (Ieva/MS/30 min)
15:00
16:30
17:00 Pump (Neringa/DS/55 min)
17:30 Functional Body (Ieva/MS/50 min)
18:00 eaZy Burner (Neringa/DS/50 min)
18:30 Step Intro (Ieva/MS/55 min)
19:00 Press+Back (Neringa/DS/45 min)
19:30
20:00 Yoga (Audrius/DS/60 min)

Laikas ANTRADIENIS
Vieta Didžioji salė Mažoji salė
6:15 eaZyMorning (Edvinas/DS/50 min)
6:30 Joga (Audrius/MS/60min)
7:15 Super Legs (Edvinas/DS/30 min)
10:00
11:00 Mamyčių Yoga (Daiva/MS/55 min)
12:00 Pilates (Jurgita/DS/50 min)
12:15
15:00 Vaikų Yoga (Daiva/DS/50min)
16:30
17:00 Body Sculpt (Aleksandras/DS/50min) EdSlim (Edvinas/MS/50min)
17:30
18:00 STEP (Aleksandras/DS/55min) FitBoxing (Valerijus/MS/50min)
18:30
19:00 Body Sculpt (Aurelija/DS/50min) ZUMBA (Shima/MS/50min)
19:30
20:00 Callanetics (Aurelija/MS/50min) EdFit (Edvinas/DS/50min)

Laikas TREČIADIENIS
Vieta Didžioji salė Mažoji salė
6:15 eaZyMorning (IEVA/DS/50 min)
6:30
7:15 Super Core (Ieva/DS/30 min)
10:00
11:00
12:00 Callanetics (Aurelija/DS/50 min)
12:15 Super Core (Ieva/MS/30 min)
15:00
16:30
17:00 eaZy Burner (Neringa/DS/50 min)
17:30 Functional Body (Ieva/MS/50min)
18:00 Pump (Neringa/DS/55 min)
18:30
19:00 Step (Ieva/DS/55 min)
19:30
20:00 Yoga (Audrius/DS/60 min)

Laikas KETVIRTADIENIS
Vieta Didžioji salė Mažoji salė
6:15 eaZyMorning (Edvinas/DS/50 min)
6:30 Joga (Audrius/MS/60min)
7:15 Super Core (Edvinas/DS/30 min)
10:00
11:00 Mamyčių Yoga (Daiva/MS/55 min)
12:00 Pilates (Jurgita/DS/50 min)
12:15
15:00 Vaikų Yoga (Daiva/DS/50min)
16:30
17:00 Step Intro (Aleksandras/DS/55min)
17:30
18:00 Body Sculpt (Aleksandras/DS/50min) FitBoxing (Valerijus/MS/50min)
18:30
19:00 Callanetics (Aurelija/DS/50min) ZUMBA (Shima/MS/50min)
19:30
20:00 Body Sculpt (Aurelija/DS/50min) EdFit (Edvinas/MS/50min)

Laikas PENKTADIENIS
Vieta Didžioji salė Mažoji salė
6:15 eaZyMorning (IEVA/Edvinas/DS/50 min)
6:30
7:15 Super Arms (Ieva/Edvinas/DS/30 min)
10:00
11:00
12:00 Body Sculpt (Neringa/DS/50 min)
12:15 Super Arms (Ieva/MS/30 min)
15:00
16:00 Callanetics (Aurelija/MS/50min)
16:30 Body Sculpt (Aleksandras/DS/50min)
17:00 EazyBall Training (Aurelija/50min)
17:30 STEP (Aleksandras/DS/55min)
18:00 Body Sculpt (Aurelija/MS/50min)
18:30
19:00
19:30
20:00

Laikas ŠEŠTADIENIS
Vieta Didžioji salė Mažoji salė
6:15
6:30
7:15
10:00
11:00 Callanetics (Edita/DS/50min)
12:00 Body Sculpt (Edita/DS/50min)
12:15
15:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00

Laikas SEKMADIENIS
Vieta Didžioji salė Mažoji salė
6:15
6:30
7:15
10:00
11:00 Callanetics (Aurelija/DS/50min)
12:00 Body Sculpt (Aurelija/DS/50min)
12:15
15:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00